עו"ד אודי גנון סיים את לימודיו באוניברסיטת חיפה בשנת 2001, והינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.Bׂ)
כמו כן עו"ד אודי גנון הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה, המהווה ערך מוסף ומשמעותי בכל הנוגע לייצוג בתיקים בעלי נגיעה כלכלית, לרבות תיקי גירושין סבוכים מהבחינה הכלכלית, ובעיקר כאשר לבני הזוג או לאחד מהם עסקים שונים או שהם בעלי חברה – דבר שמצריך ראייה כלכלית נרחבת.
כך גם לגבי תיקי ירושה או צוואה, בהם יש צורך בבחינה כלכלית של העיזבון, ישנו ערך מוסף לידע הכלכלי מעבר למקצועיות המשפטית לשם מתן השירות הטוב ביותר לשם השגת התוצאה הרצויה.

עם סיום לימודיו החל עו"ד אודי גנון את דרכו בפרקליטות מחוז מרכז, בו סייע בתיקים פליליים קשים לרבות תיקים כלכליים מורכבים.
עם סיום התמחותו, עסק עורך דין אודי גנון בפלילים לרבות תיקי אלימות במשפחה ותיקים כלכליים, תוך התמחות בייצוג "בני טובים" אשר הינם ללא עבר פלילי ואל מול הסתבכותם הראשונה בפלילים, וזאת במשרדים מובילים בצפון ומרכז הארץ.

עו"ד אודי גנון בעל פרקטיקה משגשגת משנת 2007, כאשר ההתמחות במשרדו הינה בעיקר בדיני משפחה וירושה, לרבות גירושין וכלל הנושאים הנלווים לכך.
עו"ד אודי גנון ומשרדו מייצגים בתיקי גירושין לרבות במקרים סבוכים, בסוגיות רכושיות, משמורת, הסדרי ראיה, מזונות ילדים וכלל הנושאים הנלווים להליך הגירושין, בין אם בבית המשפט ובין אם בבית הדין הרבני.

כמו כן עורך דין גנון בעל התמחות ייחודית בענייני ירושה וצוואה, לרבות ניהול עיזבונות וירושות של המנוח או המנוחה, ובית המשפט ממנה את עו"ד אודי גנון לעיתים קרובות לשם חלוקה מהירה של עיזבונות אלו.

בנוסף עורך דין אודי גנון הינו בעל התמחות ייחודית בייצוג פלילי של אנשים אשר זוהי ההסתבכות הראשונה בפלילים, אנשים ללא עבר פלילי אשר מתנהלים בנורמטיביות לרבות עבירות נלוות להליכי גירושין בגין אלימות במשפחה, ולשם הצלתם מתיק פלילי בו הם נתקלים לראשונה בחייהם.

עו"ד אודי גנון